استند لمسی

استند یا کیوسک لمسی یک وسیله هوشمند با کاربردهای گسترده می باشد. این وسیله به کمک یک صفحه لمسی بزرگ تصاویر و متون مورد نظر کاربران را به راحتی اشتراک می‌گذارد. استندهای لمسی دارای گونه های متعددی می باشند زیرا کاربرد این وسیله در تمامی مکان‌های عمومی می‌باشد.

 برای مثال شما اگر رستوران دار هستید با استفاده از استند لمسی در رستوران خود می‌توانید به راحتی سفارش غذا بگیرید. از دیگر کاربردهای این محصول می‌‎توان به فروشگاه‌ها، هتل‌ها، داروخانه‌ها، بیمارستان‌ها و… اشاره کرد.

به کمک این کالا یا همان کیوسک لمسی خدمات هوشمند به آسانی قابل ارائه می باشد و با تکنولوژی جدید شما میتوانید مشتریان خود را مجذوب خدمات خود کنید.

 

استند لمسی

زیرا تجربه استفاده از تکنولوژی همواره نه تنها دلنشین بوده بلکه  مخاطبین شما  را به سوی خود جذب کرده و تفاوتی میان شما با سایر رقبای شما به وجود می آورد.

کیوسک لمسی وسیله ای بسیار شیک و مدرن برای ارتباط بهتر با تکنولوژی برای هر شخص، در زمان گذشته شاید کلمه وب کیوسک نام آشنایی برای اکثریت نبود ولی هم اکنون همگی ما حداقل یکبار از کیوسک لمسی مثلا به عنوان کیوسک نوبت دهی در بانک و یا بیمارستان از آن استفاده کرده ایم .

همچنین شما در یک رستوران از کیوسک سفارش گیر غذا جهت سفارش خود استفاده نموده ایم. در واقع امروزه استند لمسی راه خود را به زندگی ما باز کرده است، بصورتیکه می توان از استند لمسی و یا کیوسک لمسی در اکثر مراکز عمومی می توان به راحتی استفاده نمود.

کیوسک لمسی به دلایل بالا دارای قابلیت های فراوان می باشد و بهتر است بدانید که همچنین استفاده از سیستم عامل ویندوز یا اندروید جهت پخش انواع محتویات و اطلاع رسانی این امکان را به دستگاه می دهد که بتواند به عنوان یک پایگاه فروش مستقل و آسان در بخش های گوناگون مورد استفاده قرار گیرد.

از طرفی کیوسک لمسی یا همان کیوسک های نوبت دهی برای مراکز پر تردد همچون بانک و بیمارستان ها بسیار کاربردی است و در بخش های مختلفی مانند اطلاع رسانی می توان از میز لمسی و میز هوشمند نیز به آسانی استفاده نمود.

اگر شما برای مدت کوتاهی مثل یک دوره نمایشگاهی نیاز به کیوسک های لمسی یا همان استند لمسی دارید، می توانید حتی اقدام به اجاره کیوسک لمسی و یا اجاره استند لمسی کنید که کارشناسان شرکت رایاهوشمند در زمینه فروش و اجاره کیوسک لمسی آماده پاسخ گویی به سوالات شما دوستان می باشند.

قیمت استند لمسی